درباره ما

درباره والتا بیشتر بدانید

rules

در شرایط اقتصادی فعلی کشور ( آخرین بهار قرن چهاردهم شمسی )، قشر ضعیف جامعه به شدت نیاز به حمایت‌هایی از جنس افزایش قدرت خرید و افزایش کیفیت زندگی هستند. این شرایط بی‌شک تنها به کمک نوآوری و خلاقیت میسر می‌گردد. تیم والتا با هدف افزایش قدرت خرید مردم و ایجاد امید به آینده شکل گرفت و با کمک خلاقیت و ایمان خود به آینده پلتفرم والتا را طراحی و در شرایطی سخت پیاده سازی کرد.

قطعا در این مسیر جدید با چالش‌های زیادی روبرو خواهیم بود که به حمایت و همراهی شما نیاز داریم. دریافت اعتبار خرید کالا و خدمات، سرمایه‌گذاری و ابراز پرداخت آنلاین، سه نیاز مهم کاربران و به طبع آن سه کارکرد مهم بانک‌ها هستند، که در والـــتا تجمیع شده است. دسترسی راحت به هر کدام از این خدمات، آرزویی است که صنعت پرداخت کشور در حال نزدیک شدن به آن است.

والــتا پلتفرم و مجموعه‌ای از «کیف» هاست که سه کارکرد سرمایه‌گذاری، تسهیلات خرید و درگاه پرداخت اعتباری را به کمک زیرساخت فینتک کشور، بصورت همزمان و برروی ساختار آشنای کیف پول برای کاربران فراهم می‌کند.

اجزا پلتفرم والــتا

کیف اعتباری

کیف اعتباری والتا به منظور تسهیل در خرید اعتباری کالا و خدمات طراحی شده است. کیف اعتباری والتا به کاربران، تامین کنندگان مالی و تامین کنندگان کالا و خدمات امکان می دهد بدون درگیری با مسائل فنی به سادگی اقدام به فروش اعتباری یا اقساطی کالا و خدمات نمایند. به عبارت دیگر کیف اعتباری والتا پلتفرمی است که به کاربر امکان می دهد به کمک اعتبار اختصاص یافته در کیف اعتباری خود، از پذیرنده های آنلاین (و در آینده آفلاین) اعتباری خرید کرده و اقساط آن را ماهانه پرداخت کند.

توضیحات بیشتر

کیف سرمایه‌گذاری

کاربر با استفاده از کیف سرمایه‌گذاری والتا و شارژ آن، می تواند به راحتی و بدون نیاز به تخصص سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه و با مبالغ خردی که روزمره پس انداز می کرده است، سرمایه‌گذاری کند. سرمایه کاربران در کیف پول های سرمایه‌گذاری، بصورت تجمیع شده و به کمک نهاد مالی متولی صندوق‌های سرمایه‌گذاری، در صندوق‌های سهامی یا درآمد ثابت، سرمایه‌گذاری می شود.

توضیحات بیشتر

درگاه پرداخت اعتباری

درگاه پرداخت و کیف اعتباری به فروشندگان آنلاینی امکان می دهد تا محصولات خود را ، بصورت اعتباری به فروش برسانند. درگاه اعتباری والتا تلاش دارد تا مشابه درگاه های پرداخت که ابزاری برای پرداخت آنلاین هستند، ابزاری برای «پرداخت اعتباری» باشد. در واقع به کمک درگاه پرداخت اعتباری، مبلغ کالا در درگاه بجای پرداخت آنلاین از اعتبار کیف پول آنلاین کاربر کسر می شود. کاربر می تواند بخشی از پول کالا را نیز بصورت نقد و مابقی را اعتباری پرداخت نماید.

توضیحات بیشتر