ابزار فروش اقساطی والتا برای فروشگاه ها

درگاه پرداخت اعتباری والتا

درگاه پرداخت اعتباری، درگاهی آنلاین است که به فروشگاههای آنلاین و حضوری امکان می دهد، فروش اعتباری یا اقساطی را بصورت کاملا آنلاین تجربه کنند. درگاه پرداخت اعتباری والتا اولین درگاه پرداخت اعتباری ایران است که با ساده کردن فرآیند فروش اقساطی برای فروشگاه‌های اینترنتی ، حضوری و کاربر، تجربه خرید اعتباری بی‌نظیری را برای آنان فراهم می‌کند.

درگاه پرداخت اعتباری

مراحل خرید اعتباری با درگاه والتا

من اعتبار از والتا گرفتم چطور می‌تونم با درگاه پرداخت اعتباری والتا خرید کنم؟

پس از دریافت اعتبار خود از والتا در بخش فروشگاه‌ها می‌توانید لیست فروشگاه‌های آنلاین و حضوری را مشاهده نمایید و با مراجعه به فروشگاه دلخواه و تکمیل سبد خرید خود از طریق انتخاب درگاه پرداخت اعتباری والتا، خرید اقساطی نمایید.

صاحب فروشگاه اینترنتی هستید ؟

دریافت و نصب درگاه پرداخت اعتباری

صاحب فروشگاه اینترنتی هستید ؟

درگاه پرداخت و کیف اعتباری والــتا برای کاربران شما این امکان را فراهم می‌کند تا به کمک اعتبار اختصاص یافته در کیف اعتباریشان که توسط ما یا سایر تسهیلات‌یاران تامین مالی شده است، از پذیرنده‌های آنلاین، خرید کنند و اقساط آن را ماهانه پرداخت کنند.

چرا کیف اعتباری والتا ؟

پرداختِ آسان با کیف اعتباری

استفاده از کیف اعتباری بجای سایر روش‌های سنتی پرداخت اقساطی، خرید اعتباری را بسیار ساده کرده است.

چند خرید با یک تسهیلات

در والتا می‌توانید اعتبار و تسهیلات دریافتی را در چندین فروشگاه و در چند خرید استفاده کنید و محدود به یک فروشگاه نیستید.

استفاده از چند تسهیلات در یک خرید

در والتا می‌توانید از چند لیزینگ و بانک، تسهیلات خرید کالا دریافت کنید و همزمان در یک خرید از آن‌ها استفاده کنید.

امنیت در پرداخت

به دلیل استفاده از درگاه پرداخت اعتباری بجای کد تخفیف و سایر روش‌های خرید اعتباری، خرید شما در والتا بسیار امن خواهد بود.

ضمانت تسهیلات با کیف سرمایه

کیف سرمایه‌گذاری والتا چه ارتباطی با تسهیلات دارد ؟

یکی از راه‌های ضمانت تسهیلات علاوه بر ضمانت‌های معمول مانند ارائه چک و سفته، استفاده از موجودی سرمایه‌گذاریتان در کیف سرمایه‌گذاری والــتا است. شما به راحتی می‌توانید از پول خود همزمان برای سرمایه‌گذاری و خرید استفاده کنید! و بخش زیادی از سود تسهیلات را از محل سرمایه‌گذاری تامین کنید.
ضمانت تسهیلات با کیف سرمایه

درگاه پرداخت چند منظوره

ابزاری برای پرداخت اعتباری آنلاین و حضوری

درگاه پرداخت چند منظوره

درگاه پرداخت آنلاین و اعتباری والــتا با پشتیبانی همزمان از پرداخت نقد و اعتباری، ابزاری نوین در صنعت پرداخت است که بسیاری از مشکلات فروشگاه‌های اینترنتی را در پرداخت حل خواهد کرد. اگر فروشگاه آنلاین دارید و قصد فروش اقساطی از طریق پلتفرم والتا یا سایر پلتفرم‌ها را دارید، درگاه پرداخت والــتا مناسب شماست.