تسهیلات خرید اقساطی کالا

پلتفرم اعتباری والتا ( کیف خرید اقساطی)

پلتفرم اعتباری والتا، به شما امکان می‌دهد تا با دریافت تسهیلات از لیزینگ‌ها، و بانک‌ها، بصورت آنلاین و به کمک درگاه پرداخت اعتباری، از فروشگاه‌های اینترنتی و حضوری طرف قرارداد والتا اقساطی خرید کنید.

سرمایه‌گذاری

شرایط و مراحل دریافت تسهیلات

چطور می‌تونم خرید اقساطی انجام دهم؟

والتا به شما امکان می‌دهد تا با مقایسه و انتخاب تسهیلات‌دهندگان در والــتا، تسهیلات خرید کالا و خدمات دریافت کنید و بصورت یکپارچه و از طریق درگاه پرداخت اعتباری فعال در سایت‌های پذیرنده والتا، اقدام به خرید اقساطی کنید.

طرح‌های فعال در والتا

شرایط تسهیلات اهدایی توسط تامین‌کنندگان مالی والتا

در والتا تامین کنندگان مختلفی مانند لیزینگ‌ها و بانک‌ها می‌توانند با شرایط مختلف و در چارچوب قوانین حاکم بر صنعت تسهیلات، طرح‌های تسهیلات خرید خود را در اختیار کاربران قرار دهند.

چرا تسهیلات والــتا؟

چرا از پلتفرم والــتا برای خرید اعتباری استفاده کنم ؟

چرا تسهیلات والــتا؟

در والتا، تمام مراحل تشکیل پرونده، احرازهویت و اعتبارسنجی کاملا آنلاین و غیرحضوری است. به همین دلیل از سراسر ایران میتوانید در والتا ثبت نام و تسهیلات دریافت کنید. بعد از دریافت تسهیلات نیز میتواند تسهیلات دریافتی را بدون محدودیت ، و از طریق درگاه پرداخت اعتباری والتا، در خرید اقساطی از صدها فروشگاه اینترنتی طرف قرارداد استفاده کنید

ضمانت تسهیلات با کیف سرمایه

کیف سرمایه‌گذاری والتا چه ارتباطی با تسهیلات دارد ؟

یکی از راه‌های ضمانت تسهیلات علاوه بر ضمانت‌های معمول مانند ارائه چک، استفاده از موجودی سرمایه‌گذاریتان در کیف سرمایه‌گذاری والــتا است. شما به راحتی می‌توانید از پول خود همزمان برای سرمایه‌گذاری و خرید استفاده کنید! و بخش زیادی از سود تسهیلات را از محل سرمایه‌گذاری تامین کنید.
ضمانت تسهیلات با کیف سرمایه

وثیقه صندوق یا پورتفوی بورس (بزودی)

دریافت تسهیلات با ضمانت پورتفو و سهام عدالت

وثیقه صندوق یا پورتفوی بورس (بزودی)

دریافت تسهیلات با ضمانت سهام عدالت و پورتفوی بورسی یکی از سرویس های والتاست که بزودی با کمک و همراهی بانک و سپرده گذاری مرکزی فعال خواهد شد. در واقع شما میتواند به پشتوانه سرمایه خود در بازار ، و بدون نیاز به وثیقه، از طریق والتا تسهیلات دریافت کنید